Totes les quines que se celebren per Sant Esteve a les comarques gironines
A més, t'oferim l'agenda dels Pastorets i Pessebres vivents que es representen arreu del territori gironí
Reportatge | Bojos per les quines
QUINES
BÀSCARA
A les 22 h al Pavelló Poliesportiu.
BESCANÓ
A les 18 h al Pavelló d’Esports.
CABANES
A les 19 h al Local Social.
CALONGE
A les 18 h al Palau Firal.
CAMPLLONG
A les 18 h al Pavelló Municipal.
CAMPRODON
A les 19.30 h al pavelló vell.
CANTALLOPS
A les 18.30 h a La Societat
CASSÀ DE LA SELVA
A les 18 h al Pavelló Polivalent.
CASTELLÓ D’EMPÚRIES
A les 18 h a la Sala Polivalent.
COLERA
A les 18 h a la sala Polivalent.
CORÇÀ
A les 18 h a la Sala Municipal.
CORNELLÀ DE TERRI
A les 18 h al Pavelló.
FORNELLS DE LA SELVA
A les 18 h al Pavelló.
GARRIGÀS
A les 19 h al Centre Civic.
GIRONA
A les 18 h al Centre Civic Sant Narcís.
A les 18 h al Pavelló de Santa Eugènia.
HOSTALRIC
A les 18 h a la Zona Esportiva.
L’ARMENTERA
A les 19 h al Centre Cívic.
L’ESCALA
A les 18 h al Centre Xavier Vilanova.
LES PLANES D’HOSTOLES
A les 18 h a la Sala Polivalent.
LES PRESES
A les 18 h al local de Bosc de Tosca.
LLANÇÀ
A les 19 h al Pavelló Municipal.
LLERS
A les 19 h al Pavelló Municupal.
PALAFRUGELL
A les 18 h al Centre Fraternal.
PALAU SAVERDERA
A les 18.30 h al Centre Cívic.
PERALADA
A les 20 h al Pavelló Municipal.
PORQUERES
A les 18 h al Pavelló.
QUART
A les 19 h al Local Social.
RIPOLL
A les 18 h al Pavelló Municipal.
ROSES
A partir de les 18.30 h a la plaça Frederic Rahola.
SANT FELIU DE GUÍXOLS
A les 18 h a la carpa del Guíxols Arena, quina del CF Sant Feliu de Guíxols.
SANT FELIU DE PALLEROLS
A les 18 h a Ca les Hermanes.
SANT GREGORI
A les 18.30 h al Pavelló.
SANT MIQUEL DE FLUVIÀ
A les 19 h al Local Social.
SANT PERE PESCADOR
A les 18.30 h al Centre Cívic.
SANTA CRISTINA D’ARO
A les 18 h al Pavelló Municipal
TORROELLA DE MONTGRÍ
A partir de les 18 h al Pavelló de l’Escola Guillem de Montgrí.
TOSSA DE MAR
A les 17 h a l’Envelat de la Platja.
VIDRERES
A les 20 h al Casino La Unió.
VILABLAREIX
A les 18 h al Pavelló Municipal.
VILADAMAT
A les 18 h al Local Social.
PASTORETS
BANYOLES
A les 18 h al Teatre Municipal, els Pastorets de Banyoles, amb Cor de Teatre.
FIGUERES
A les 18 h al Teatre El Jardí representació de «El primer Nadal dels pastors».
GIRONA
A les 17.30 h al Teatre Municipal.
LLORET DE MAR
A les 18.30 h al Teatre de Lloret.
OLOT
A les 18 h a Els Catòlics i a les 19 h a l’Orfeó Popular Olotí.
PORQUERES
A les 20 h al Centre Cívic.
RIPOLL
A les 18 h al Teatre Comtal.
ROSES
A les 18.30 h al Teatre de Roses.
- Preocupació per l'estat d'Àngel Llàcer, tornat a ingressar pel seu problema de salut
- Aquesta és la participació a tots els municipis gironins a les 18 hores
- Aurora boreal a les comarques gironines
- Caos a Rodalies: l'angoixa s'ha traslladat a Girona
- «Poc color» i molt ambient en el primer dia de Temps de Flors a Girona
- Mapa | Qui ha guanyat les eleccions a Catalunya al teu municipi?
- Un accident a l'AP-7 talla un carril en sentit Girona i provoca cues de 10 km
- Troben el cos sense vida del banyista desaparegut fa quatre dies a Roses