Personalitza la teva graella

Tens 5 canals sobre 37

  • TV3
  • TVE1
  • LA 2
  • ANTENA 3
  • CUATRO
  • TELECINCO
  • LA SEXTA
  • TELEDEPORTE
  • CLAN TV
  • DISNEY CHANNEL
  • ANTENA NEOX
  • ANTENA NOVA
  • TELECINCO FDF
  • INTERECONOMÍA
  • 8TV
  • 25 TV
  • TELEVISIÓ DE GIRONA
  • BARÇA TV
  • 00:00
  • 01:00
  • 02:00
  • 03:00
  • 04:00
  • 05:00
  • 06:00
  • 07:00
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 24:00

00:50 Més 324

02:25 Gran reserva

06:00 Notícies 3/24

08:00 Els matins

12:00 12-14

16:35 Tot es mou

21:55 Polònia

01:05 El chat de OT

04:25 Noticias 24 horas

06:00 Noticias 24 horas

10:00 La mañana

14:00 Informativo territorial

14:30 Corazón

16:25 Servir i proteger

17:20 Acacias 38

18:15 Centro médico

20:15 UEFA Nations League: Croacia-España

00:05 Corrupción en el poder

01:45 Conciertos de Radio 3

02:15 1916

03:05 Documenta2

04:20 Destino: España

05:15 Documental

06:00 Madrugadas de La 2

06:30 That's English

07:00 Zoom tendencias

07:30 Inglés online TVE

08:00 El oso del libro de la selva

08:55 Pueblo de Dios

10:55 Documenta2

13:55 Destino: España

16:30 Grandes documentales

18:10 Documenta2

21:30 ¡Cómo nos reímos! Xpress

22:00 Documaster

01:55 Rain

03:00 Live Casino

03:45 Comprando en casa

04:45 Minutos musicales

13:15 Karlos Arguiñano en tu cocina

16:03 El tiempo

16:30 Amar es para siempre

17:30 El secreto de Puente Viejo

20:00 ¡Boom!

00:45 Cine Cuatro: The East

02:45 Puro Cuatro

04:00 La tienda en casa

05:15 Puro Cuatro

07:25 Gym Tony XS

08:00 Gym Tony XS

16:10 Hawai 5.0

17:10 Hawai 5.0

20:30 Ven a cenar conmigo

22:45 Mentes criminales

00:30 Amores que duelen

01:20 Amores que duelen

02:40 Musical cities

03:15 Miramimúsica

00:00 Pesadilla en la cocina

02:30 Poker cash challenge

03:00 Comprando en casa

03:30 Minutos musicales

06:00 Minutos musicales

09:00 Arusitys

15:45 Zapeando

22:30 Cine

01:30 Eurocup: Fraport Skyliners Frankfurt-Unicaja Málaga

03:15 Magazine Uefa Nations League

03:40 ITU World Series

04:30 Pista azul

05:00 Guerreras DHF

05:30 Santander Golf Tour

06:15 Liga Nacional de Fútbol Sala

07:45 Liga de campeones: FC Dinamo de Bucarest-Abanca Ademar León

09:15 Eurocup: Germani Brescia Leonessa-BC MoraBanc Andorra

12:10 Ironman

13:10 LaLiga Santander

14:30 Eurocup: Fraport Skyliners Frankfurt-Unicaja Málaga

16:45 Racing for Spain

17:30 Eurocup: Valencia Basket-Turk Telekom Ankara

19:15 UEFA Nations League

20:35 WDSF Grand Slam

21:35 WDSF Grand Slam

22:35 UEFA Nations League

00:20 Cuéntame cómo pasó

01:30 Cuéntame cómo pasó

02:40 Cuéntame cómo pasó

03:54 T.U.F.F. Puppy

04:50 Los Lunáticos

05:12 Los Skinner

06:00 Kate i Mim-Mim

08:00 Bob Esponja

08:23 Bob Esponja

10:52 La Patrulla Canina

11:44 Jamie tentáculos

12:07 Miles del futuro

12:30 Los Skinner

14:00 Bob Esponja

14:23 Bob Esponja

14:45 Bob Esponja

15:07 Geronimo Stilton

16:11 Nella, una princesa valiente

17:01 Trolls ¡no pierdas el ritmo!

17:53 La Patrulla Canina

18:16 Shimmer and Shine

19:20 Peg + Gato

19:44 Dragones: hacia nuevos confines

20:07 Zak Storm

20:52 Bob Esponja

21:14 Bob Esponja

21:37 Bob Esponja

22:00 100 Cosas que hacer antes de ir al instituto

22:21 100 Cosas que hacer antes de ir al instituto

22:42 Henry Danger

23:05 Escuela de rock

23:27 Victorious

00:15 Ja Ja Show

00:38 Ja Ja Show

01:02 Art Attack

01:43 Art Attack

02:07 Art Attack

02:30 Cambio de clase

02:51 Cambio de clase

03:12 Art Attack

03:37 Art Attack

04:01 Cambio de clase

04:22 Art Attack

04:45 Art Attack

05:07 Cambio de clase

05:27 Art Attack

06:15 Art Attack

06:55 Henry, el Monstruo feliz

07:56 Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug

08:25 Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug

08:55 Patoaventuras

11:45 Art Attack

12:10 Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug

12:35 Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug

14:00 Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug

14:30 Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug

15:00 Entre hermanos

15:30 Entre hermanos

16:00 Campamento Kikiwaka

16:30 Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug

17:00 Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug

18:13 Mickey i los súper pilotos

19:05 Patoaventuras

20:20 Entre hermanos

20:50 Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug

21:20 Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug

21:50 Chica Vampiro

22:50 Entre hermanos

23:20 Entre hermanos

04:00 Minutos musicales

06:10 Bestial

07:00 Neox Kidz

09:45 Una chef en casa

12:05 Cómo conocí a vuestra madre

15:25 Friends

18:30 Los Goldberg

20:00 Dos hombres i medio

22:30 La noche sitcom

23:00 El Club de la Gravera

00:40 Navidades Nova: Mi dulce Navidad

04:30 Minutos musicales

05:35 La tienda de Galería del Coleccionista

06:35 Hoteles con encanto

08:30 Joyas TV

09:35 La tienda de Galería del Coleccionista

10:05 Eva la trailera

11:10 La ley del corazón

12:20 Tres veces Ana

13:40 Amor bravío

14:40 Karlos Arguiñano en tu cocina

15:05 El zorro, la espada i la rosa

16:45 Bella Calamidades

18:15 El cuerpo del deseo

20:00 Ezel

21:35 Amor de contrabando

00:15 La que se avecina

00:45 La que se avecina

03:45 Miramimúsica

05:40 La tienda en casa

06:30 La tienda en casa

08:15 I love TV: lo mejor

09:35 Escenas de matrimonio

10:05 Gym Tony

10:45 Gym Tony

11:45 Aída

12:30 Aída

22:30 Espías

00:49 Leer por leer

01:39 Pitlane

03:33 Leer por leer

07:00 Capital

11:07 Especial informativo

13:06 Oficios perdidos

14:25 Silencio, grabando

16:52 Recuerdos de guerra

17:59 Oficios perdidos

18:31 Leer por leer

20:33 Noticias

00:46 La nit a 8tv

02:16 Clips

06:00 8 de 8

06:30 Catalunya Blues

07:00 DIR a casa

07:37 El món a RAC1

09:52 Televenda

13:00 La segona hora a 8tv

14:07 Zap 8/Interferencias

14:37 Zap 8/Interferencias

15:15 DIR a casa

17:45 Allo, allo

19:30 Hora B

20:30 8 al dia

00:00 Eros 25

21:00 Toni Rovira i tú

22:30 El mundo de las energías de la profesora Rossana

00:00 Ben trobats

02:00 Notícies vespre

02:30 L'entrevista

03:00 Té de tot

04:00 Notícies vespre

04:30 L'entrevista

05:00 Al dia. Comarques gironines

06:00 Notícies vespre

06:30 L'entrevista

09:00 Notícies vespre

09:30 L'entrevista

10:00 Connecti.cat

11:00 La ciutat dels llibres

11:30 Didàctik's

12:00 Té de tot

13:00 Actual esports

13:30 Notícies migdia

14:30 Al dia. Comarques gironines

15:00 El convocat

15:30 Notícies migdia

16:00 Té de tot

17:00 Al dia. Comarques gironines

17:30 Notícies migdia

18:00 L'entrevista

19:00 Connecti.cat

20:00 Notícies vespre

20:30 L'entrevista

21:00 Girona pam a pam

21:30 24 segons

22:00 Té de tot

22:30 Al dia. Comarques gironines

23:00 Notícies vespre

00:15 Hora B. La tertúlia

01:15 Promeses

02:00 Seguim en joc

02:30 Hora B

03:15 Hora B. La tertúlia

04:15 El partit de futbol femení: Femení B-CF Pardinyes (2018/19)

06:15 Aquí Palau

07:00 Hora B

07:45 Hora B. La tertúlia

08:45 Promeses

09:30 El partit de futbol sala

11:30 El partit de la Lliga: FC Barcelona-SD Huesca (2018/19)

13:15 Aquí Palau

14:16 El partit aleví: Aleví D-FC Sarrià de Ter (2018/19)

15:31 Herois del planter: Sergi Roberto

16:15 Tots els gols d'Amor: 1988-1998

17:00 El partit de Champions: FC Internazionale Milano-FC Barcelona (Champions 2018/19)

19:30 Hora B. La tertúlia

20:30 Hora B

22:00 El partit d'handbol: Helvetia Anaitasuna-Barça Lassa (2018/19)

23:30 Hora B